TURKMESH

2007 yılında, iki ortağın girişimi ile kurulan Turkmesh, geleceğin internet teknolojilerinde ve hususiyle kablosuz teknolojilerde olduğunu öngörüp bu alana yönelmeyi hedefledi.

Ortaklar, aktif olarak pazara girmeden önce gerekli alt yapı çalışmalarına ağırlık verdi. Böylece, sistemin hatasız çalışır hale getirilmesini sağladı. Kısa sürede kablosuz teknolojiler alanında uzmanlaştı. Günümüzde, mesh teknolojisini kurumsal pazarda kullanan ve Turkmesh’inki kadar geniş bir kapsama alanına sahip başka bir firma bulunmamaktadır.
Kullandığı yeni ve gelişmiş teknolojilerin yardımıyla sektörde öncü olup, yüksek hız ve kalitedeki internet hizmetini katma değer yaratarak müşterilerine sunmayı, kapsama alanını genişleterek müşteri memnuniyetini artırmaya devam etmeyi görev edinen Turkmesh, Türkiye’nin 3 büyük kablosuz servis sağlayıcısından biri olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 Turkmesh'in Sahip Olduğu Lisanslar

  • ISP Lisansı (İnternet servis hizmeti sağlama)
  • Altyapı İşletmeciliği Hizmeti Lisansı
  • Sabit Telefon Hizmeti Lisansı
  • Uydu Haberleşme Hizmeti Lisansı
  • Uydu Platform Hizmeti Lisansı

Fiber hızında

Vizyon

Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti verileri baz alınarak, Türkiye’nin 3 büyük kablosuz servis sağlayıcısından biri olmak..

 

Misyon

Kullandığımız yeni ve gelişmiş teknolojilerin yardımıyla sektörde öncü olup, yüksek hız ve kalitedeki internet hizmetini katma değer yaratarak müşterilerimize sunmak, kapsama alanını genişleterek müşteri memnuniyetini arttırmak